Zwierzęta do adopcji

Artykuły

Przejdź do - Nadano mi imię Emma

Nadano mi imię Emma

2 grudnia 2016

Witajcie jestem EMMA. Trafiłam do schroniska. Błąkałam się po polach w jednej z okolicznych wiosek. Jestem po zabiegu sterylizacji i już mogę liczyć na adopcję. Podobno może być ciężko, bo nie wyglądam najlepiej .Mówią, że jestem zwykły, bury ciapek. Mam nadzieję, że mi się uda, że ktoś mnie dostrzeże i pokocha. Ja kocham każdego człowieka...bezgranicznie. Pani, która robiła mi dzisiaj zdjęcie mówiła, że jestem przewspaniała i pocieszała mnie, że znajdę dobry dom. Bardzo tego pragnę...zobaczyć czym jest ten dom, o którym wszyscy w tym miejscu zwanym schroniskiem tak bardzo marzą. Proszę pomóż mi go odnaleźć! EMMA

Przejdź do - Mały książę - Prince

Mały książę - Prince

2 grudnia 2016

PRINCE na cito potrzebuje domu! Niskie temperatury i deszcze sprawiły, że Prince nie wychodził z budy, a gdy wychodził to trząsł się z zimna. Na dzień dzisiejszy psiak musiał zostać zabrany do ogrzewanej izolatki, ale przecież nie może tam w osamotnieniu spędzić całej zimy. Prince jest młodym, bardzo energicznym, małym pieskiem. Jest w typie pinczerka, zwłaszcza z charakteru. Niestety psiak nie toleruje wszystkich mężczyzn.

Przejdź do - Konan kocha całym sobą

Konan kocha całym sobą

2 grudnia 2016

Konan trafił pół roku temu z rozległymi otarciami i rany na szyi. Zapewne powstały od łańcucha, który wrósł mu w kark. Na szczęście ciało Konana się zagoiło, ale dusza nie do końca . Jest psem troszkę strachliwym, boi się wszystkiego co nowe, ale bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem i jest wdzięczny za każdą chwilę uwagi.

Przejdź do - Holly - sunia dla aktywnych

Holly - sunia dla aktywnych

2 grudnia 2016

Holly został porzucona w lesie spędziła tam kilkanaście dni. Dokarmiana przez okolicznych mieszkańców, ciągle tkwiła w jednym miejscu. Holly jest bardzo energicznym psem , jednocześnie wie jak się zachować by nie zrazić do siebie nowego człowieka. Potrafi być stonowana i spokojna. Jest naprawdę urocza i wpatrzona w człowieka. Jest stworzona do biegania. Bez problemu pokonuje 15 km trasę, nie okazując praktycznie zmęczenia. Bardzo przypomina psa rasy Australian Cattle Dog.

Przejdź do - Czarek po cichu prosi o wymarzony dom

Czarek po cichu prosi o wymarzony dom

2 grudnia 2016

Czarek trafił do hajnowskiego schroniska jakieś cztery miesiące temu. Został znaleziony na poboczu drogi, brudny i wycieńczony. Jest radosnym, młodym psem, spragnionym kontaktu z człowiekiem. Pięknie chodzi na smyczy, jest bardzo zrównoważonym psem , nie zaczepnym do innych psów, wręcz nader cierpliwym. Jest wykastrowany i zaszczepiony. Czarek nie odstąpi swojego człowieka na krok i będzie dla kogoś wspaniałym kompanem na dobre i na złe.