Ostatnio przybyły

Artykuły

Przejdź do - Pies odłowiony w miejscowości Chytra

Pies odłowiony w miejscowości Chytra

13 października 2016

Pies odłowiony w miejscowości Chytra, podobno biega tam kilka psów, które zagryzają cielaki. Nie wiemy czy to on jest sprawcą całego zamieszania. Jest bardzo przyjazny, ma na sobie czarną obrożę.

Przejdź do - Kolejny biedak schwytany we wsi Chytra...

Kolejny biedak schwytany we wsi Chytra...

13 października 2016

Kolejny biedak schwytany we wsi Chytra z powodu zagryzień cieląt. Sprawcami są najprawdopodobniej wilki!!! Jednak pan sołtys wie lepiej, zresztą każe nam usypiać te psy. Ten pies to staruszek, niedowidzi, cały zakleszczony, wytarty od łańcucha, przyjazny do ludzi i innych psów. Nie poradziłby sobie nawet z cielakiem.

Przejdź do - Triss i Finn

Triss i Finn

13 października 2016

Triss i Finn  - przepiękne, przekochane, grzeczne i urocze...i nic zero chętnych na takie cuda? Nie pozwólmy im tu dorastać, jeżeli teraz ich nikt nie weźmie, później będzie im jeszcze trudniej.

Przejdź do - "Gryzak"

"Gryzak"

22 lipca 2016

GRYZAK- ten przeuroczy, młodziutki psiak trafił do schroniska jakiś miesiąc temu. Gryzak jest psem niewielkich rozmiarów w sam raz do bloku :) Uwielbia wszystkich i bardzo brakuje mu kontaktu z człowiekiem. Obecnie jest już po kastracji, jest zaczipowany i zaszczepiony. Może ktoś się skusi na takie cudo?

Przejdź do - Nowe pieski w schronisku

Nowe pieski w schronisku

22 lipca 2016

Kochani prosimy o pomoc w znalezieniu domów! Takie oto cztery cuda czekają na Was w schronisku. Dwie sunie i dwa pieski. Mają 6 miesięcy i pilnie potrzebują domków:(  Mamy ciężką sytuację, powoli zaczyna nam brakować miejsc a  psów ciągle przybywa Liczymy na Was, nie pozwólmy im tu pozostać.